Servis

Firma RADWAG Váhy s.r.o. je výhradním autorizovaným servisním střediskem firmy RADWAG. Našim servisním technikům se dostává pravidelného školení na obsluhu, údržbu a opravy všech modelů vah RADWAG. Díky tomuto můžeme poskytovat servisní služby na území celé České republiky a to jak pro zařízení nově zakoupená, tak i pro zařízení v záruční a pozáruční době. 

Provoz, podpora a opravy – zajišťujeme opravy v našem servisním středisku, případně na vašem pracovišti či provozovně

Kalibrace a certifikace – zajišťujeme základní i akreditované kalibrace a potřebné dokumentace

Školení, údržba a optimalizace – zajišťujeme zavedení a instalaci potřebného zařízení, uživatelské a technické školení personálu

Úřední ověřování vah ve spolupráci s Českým metrologickým institutem – zajišťujeme přípravu vah pro úřední ověření a následně asistenci při úředním ověřování vah pracovníkem ČMI.

 

KALIBRACE

Firma RADWAG Váhy s.r.o. je akreditovaná pro kalibraci vah a následné vystavení kalibračních certifikátů. Můžeme tak kalibrovat jak váhy starší, používané ve Vaší firmě, tak i váhy u nás nově zakoupené. V této oblasti nabízíme:

 • kalibrace elektronických vah pro třídy I, II a III (v rozsahu od 1 mg až 1500 kg)
 • kalibraci závaží
  třída E2 (od 1 mg do 200g)
  třídy F1 (od 1 mg do 10 kg);
  třídy F2 (od 1 mg do 20 kg);
  třídy M1 (od 1 mg - 25 kg);
  třída M2 (od 1 g do 25 kg).

(více naleznete v sekci: Akreditovaná laboratoř)

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.