Analytická váha AS 210.X2

Všechny novinky  >

RADWAG představuje kompaktní analytické váhy AS 210.X2 PLUS s maximálním máživostí 210 g, odečitatelností d = 0,01 mg a opakovatelností 0,01 mg.

Nový model představuje pokročilou úroveň kompaktních analytických vah řady SYNERGY LAB, která se vyznačuje řadou inovativních designových a systémových řešení zaručujících spolehlivost a přesnost měření a usnadňující každodenní práci se zařízením. Váha má systém SMARTLab zahrnující řadu funkcí, které poskytují podporu a dohled nad procesem měření hmotnosti, prováděným v laboratoři, a snižují riziko chyb způsobených tzv. "Lidským faktorem".

Prostorná vážicí komora a velký otvor dvířek umožňují snadný přístup k vážicí misce a použití laboratorního skla různé velikosti. Díky systému DUAL-CLICK se demontáž a montáž vážicí komory provádí bez použití nástrojů. 5” barevný dotykový panel zajišťuje pohodlný provoz váhy, i při použití laboratorních rukavic. Snadnou obsluhu a intuitivní komunikaci zaručuje široký výběr widgetů, které lze libovolně konfigurovat podle potřeb uživatele.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.