NOVINKA - analytické váhy AS X2 PLUS a AS R2 PLUS rodiny SYNERGY LAB

Všechny novinky  >

Nejnovější série SYNERGY LAB nyní zahrnuje analytické váhy AS X2 PLUS a AS R2 PLUS. Přístroje se vyznačují četnými inovativními, konstrukčními a systémovými řešeními, která zaručují spolehlivost, přesnost měření hmotnosti a usnadňují každodenní provoz v laboratoři.

Váhy AS X2 PLUS a AS R2 PLUS dosahují vynikajících metrologických výsledků a tím získávají také vedoucí postavení na trhu mezi analytickými váhami pokročilé a standardní třídy. Inovativní konstrukční řešení zvyšují výdrž a spolehlivost zařízení v dlouhodobém provozu. Navíc, váhy jsou velmi odolné vůči proměnlivým okolním podmínkám prostředí, díky čemuž lze na vahách provádět měření i v laboratoři, kde je obtížné udržovat příslušné hodnoty teploty, vlhkosti a tlaku.

 

 
Systém vyvážení váhy
Analytické váhy AS X2 PLUS (pokročilé třídy) jsou vybaveny systémem LevelSENSING. Vestavěné senzory měří náklon a zobrazují grafické zprávy na obrazovce vážicího zařízení. Elektronický systém vyvážení usnadňuje nastavení, indikuje stav vyvážení a informuje o odchylkách vyvážení, to vše v souladu s GLP a GMP.

Standardní verze váhy AS R2 PLUS je vybavena indikátorem vyvážení (libelou) umístěným v přední části vážicí komory, což výrazně usnadňuje vyažování (nivelizeaci) váhy.

Proces vyvážení je nyní výrazně jednodušší a rychlejší díky sníženému počtu nastavitelných nožek (2 nožky).
 
  
 
Ergonomický design
Prostorná vážicí komora a velký prostor otevřených dveří zajišťují snadný přístup k vážicí misce a usnadňují použití laboratorního skla různých velikostí a rozměrů. Vylepšená hliníková základna váhy zaručuje stabilitu vážicího systému.
 
Systém Dual-CLICK umožňuje montáž a demontáž vážicí komory bez použití nářadí. Žádné okraje u vodítek bočních dvířek usnadňují udržování zařízení v čistotě.
 
Snadná komunikace s periferiemi je zajištěna díky umístění dalšího rozhraní USB v přední části váhy.


 
Antistatická vážicí komora
Skleněné tabule mají antistatický povlak, kompenzující elektrostatické náboje na vzorku a eliminující vliv elektrostatiky na výsledek vážení.
 
*Antistatický povlak je aplikován u vah s rozlišením d=0.01mg
 
 
 
Snadné a intuitivní ovládání
Obě verze mají přehledné informační uspořádání na displeji, což zaručuje intuitivní ovládání váhy. Přímý přístup k funkcím a databázím je zajištěn pomocí sady klíčů, umístěnými na panelu váhy.

Váhy AS X2 PLUS jsou vybaveny 5 ”barevným dotykovým displejem. Zobrazené informace lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů, což výrazně zjednodušuje a urychluje každodenní provoz.

Standardní série vah AS R2 PLUS je vybavena LCD displejem. Speciální piktogramy na displeji váhy signalizují např. pracovní mód, vybrané funkce, spojení s počítačem, stav baterie atd. Vyhrazený informační řádek umožňuje zobrazení dalších zpráv, např. název produktu, hodnotu táry atd.


 
Komunikační rozhraní
Funkce vah AS R2 PLUS lze rozšířit pomocí následujících standardních komunikačních rozhraní: USB-A, USB-B, RS 232, Wi-Fi® (v modelech AS R2 PLUS za příplatek).

Váhy AS PLUS jsou vybaveny zámkem Kensington Lock, který umožňuje zabezpečit zařízení proti krádeži.

Další port USB umístěný na přední straně váhy umožňuje snadnou a rychlou komunikaci s USB Flash diskem a připojení dalších USB zařízení.Bezdrátová komunikace
Wi-Fi® umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi váhou a počítačem, nebo mobilním zařízením, pomocí aplikace a softwaru RADWAG.
 
 
 
Interní adjustace
Modernized internal adjustment system guarantees accurate indications in extremely unfavourable conditions.


 
ALIBI Memory
Data safety is ensured by the ALIBI memory integrated into AS R2 PLUS balances, which enables record of up to 100 000 weighings. ALIBI guarantees continuity of data collection over a long period of time.Data Protection
Access to valuable information is possible after logging. The administrator manages the data access configuration. In AS X2 PLUS balances you can determine three permission levels.SMARTLab
Pokročilé váhy AS X2 PLUS nabízí řadu funkcí, zajišťujících podporu a dohled nad měřením hmotnosti a omezujících riziko chyb „lidského faktoru“, např. automatická kalibrace, stupně oprávnění pro přístup k datům, bezdotykový provoz, paměť ALIBI, automatické hlášení a monitorování okolních podmínek.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.