Novinka: PUE HX7 Nyní také ve verzi na baterie

Všechny novinky  >

Terminál může pracovat i bez přístupu k síťové zásuvce díky možnosti speciálního provedení s napájením z externího záložního zdroje ZR-03. Speciální provedení spočívá v úpravě standardní verze terminálu PUE HX7 na variantu tohoto terminálu uzpůsobenou pro napájení ze záložního zdroje ZR-03/2. Záložní zdroj ZR-03/2 obsahuje měnič napětí a powerbanku.

Ve speciálním provedení má vážicí terminál PUE HX7 zásuvku 12-24V DC, ke které lze připojit k tomu určený záložní zdroj ZR-03/2. Terminál lze napájet pouze ze záložního zdroje ZR-03/2, nikoliv ze sítě 110-230V AC nebo z vnitřní baterie. Powerbanku lze nabíjet pomocí externí nabíječky, po odpojení od vážicího terminálu. Powerbanka běží na jednu sadu baterií, zatímco druhá se nabíjí.

Maximální doba provozu terminálu HX7 je 20 hodin a průměr je 12 hodin. Doba provozu závisí na počtu připojených periferií a výkonu odebíraného z terminálu.

Novinka: PUE HX7 Nyní také ve verzi na baterie

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.