NOVINKA: Váhy WLC X7!

Všechny novinky  >

Nové přesné váhy řady WLC X7 se od svých předchůdců liší 7-palcovým displejem. Větší displej znamená větší ergonomii práce, tedy snadnější a pohodlnější ovládání a přístup k více informacím zároveň.

Váhy WLC X7 mají také průhledné menu a intuitivní uspořádání informací na displeji. Díky velkému výběru widgetů si můžete navrhnout optimální uspořádání informací na displeji. Přizpůsobení displeje váhy WLC X7 vám umožní přístup k informacím a pracovním výsledkům přímo z hlavního zobrazovacího panelu.

Přesné váhy řady WLC X7 jsou vybaveny řadou komunikačních rozhraní: WiFi, 2 x RS 232, USB typu A a USB typu B. Použití rozhraní USB umožňuje rychlý přenos a kopírování pracovních výsledků (měření, reporty, databáze) do počítače nebo jiných vah. Správa dat ve váze je možná také online, prostřednictvím vzdáleného přístupu k váze a její databázi.

U vah řady WLC X7 je informační systém založen na sedmi databázích, které umožňují více uživatelům pracovat s databází mnoha produktů a záznamy vážení, shromážděné v databázi, lze dále analyzovat.

Přesné váhy WLC X7 nahradí váhy WLC X2, které budou dostupné pouze do 31. března 2024.

NOVINKA: Váhy WLC X7!

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.