NOVINKA: ZR-04 Powerbanka

Všechny novinky  >

Powerbanka ZR-04 je navržena tak, aby poskytovala bateriové napájení vah a jejich příslušenství. Využívá technologii rychlého nabíjení. Umožňuje dlouhou dobu provozu bez nabíjení a díky funkci L-low power napájet zařízení s nízkou zátěží.

Powerbanka ZR-04 je vyrobena z vysoce kvalitních komponentů, jako jsou baterie, obvody a čipy světové třídy, aby vám poskytla spolehlivé služby. Ergonomii ovládání zvyšuje displej indikující stav nabití. Výrobek má až 7 úrovní ochrany: proti přebití, nadměrnému vybití, přepětí, přehřátí, nadproudu, zkratu a elektromagnetickému poli, o čemž svědčí četné bezpečnostní certifikáty. Powerbanka ZR-04 splňuje standardy leteckých společností, což znamená, že ji lze nosit na palubě letadla jako příruční zavazadlo.

Na vrcholu dlouhého seznamu výhod powerbanky ZR-04 je její "obousměrný provoz". To znamená, že zařízení může současně napájet váhu/váhu a nabíjet se.

Průměrná doba napájení vah je v závislosti na produktové řadě od 8 do 24 hodin.

NOVINKA: ZR-04 Powerbanka

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.