Proběhla 58. konference pořádaná ČKS

Všechny novinky  >

Výbor Českého kalibračního sdružení, z.s. uspořádal, již tradičně v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem, 58. konferenci, tentokrát se zaměřením na praktickou metrologii.

Jednání konference bylo rozděleno do několika částí; na začátek jsme mohli shlédnout vystoupení zástupců ÚNMZ, ČIA a ČMI k obecným záležitostem, týkajícím se právní problematiky metrologie, akreditace a autorizace metrologických pracovišť a nové legislativy. ČKS zajistilo na konferenci také vystoupení pana Robina Farley, zástupce akreditované kalibrační laboratoře MBW Calibration ze Švýcarska.

Chceme tímto vyjádřit vděčnost výboru ČKS za přípravu a vedení této konference a také za možnost krátkého vystoupení a prezentace nových produktů firmy RADWAG. Po celou doby byly také vystaveny některé modely vah RADWAG na stanovišti vystavovatelů a byla možnost si pohovořit o produktech firmy RADWAG se zástupcem firmy.

Proběhla 58. konference pořádaná ČKSProběhla 58. konference pořádaná ČKSProběhla 58. konference pořádaná ČKSProběhla 58. konference pořádaná ČKSProběhla 58. konference pořádaná ČKSProběhla 58. konference pořádaná ČKS

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.