Profibus v modulu IM01.EX

Všechny novinky  >

Neustálý vývoj průmyslové a procesní automatizace inspiruje výrobce zařízení k zavádění nových řešení, umožňujících integraci jejich produktů s dalšími prvky v distribuovaných sítích. Použití otevřených standardů zajišťuje dlouhodobou kompatibilitu zařízení v rozšířených průmyslových systémech. V reakci na potřeby trhu inženýři RADWAG neustále zavádějí nové komunikační rozhraní pro váhy a spolupracující zařízení. Komunikační modul IM01.EX získal další rozhraní v průmyslovém standardu - PROFIBUS DP, který rozšiřuje dostupný rozsah zařízení spolupracujících s váhami určenými pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Integrace vah ATEX firmy RADWAG do sítě PROFIBUS je nyní ještě jednodušší. RADWAG poskytuje nejen konfigurační soubor GSD, ale také dokumentaci obsahující popis přípravy i jednoduché diagnostické aplikace v prostředí TIA PORTAL.

Z hlediska hardwaru byly všechny požadované standardy zachovány - konektory i ovládací signály IN / OUT a terminátor, který splňuje požadavky IEC (Mezinárodní elektrotechnická komise).

Doporučujeme vám využít nových možností modulu IM01.EX.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.