Nejmodernější vážicí terminály RADWAG postavené na operačních systémech, stejně jako senzory prostředí, které jsou široce používány v laboratorních váhových systémech, byly vybaveny mechanismy, které umožňují přímý přenos dat do virtuálního prostoru - cloudu. Tato služba se nazývá RCloud a je předmětem dynamického vývoje. Díky tomu je přístup ke shromážděným informacím možný z libovolné hardwarové platformy, bez ohledu na použitý operační systém a z libovolného místa. Jediným požadavkem je přístup k internetu.

RCloud umožňuje prezentovat podmínky prostředí (teplota, tlak, vlhkost, hustota vzduchu, vibrace) registrované zařízením THBR BOX. Graf zobrazující data se automaticky obnovuje každou minutu. Generovaný přehled lze odeslat na 3 různé e-mailové adresy.

RCloud představuje výsledky záznamového zařízení THBR Box. Do budoucna je plánováno doplnit zprávy o výsledky sušení z analyzátorů vlhkosti série 3Y, výsledky vážení průmyslových vah HY10 a poté vážení pomocí softwaru RLAB.

 

 

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.