Referát o AVK 1000.5Y

Všechny novinky  >

Druhý ročník fóra o metrologii pro udržitelný rozvoj se bude konat v Dubaji ve dnech 22. až 23. dubna „Druhé fórum metrologie v Perském zálivu“. Během této akce přednese svůj příspěvek dlouholetý partner a přítel společnosti RADWAG, Prof. Tadeusz Szumiata, PhD. Gratulujeme!

Prof. Tadeusz Szumiata PhD., vedoucí katedry fyziky Fakulty strojního inženýrství Radomské univerzity. Kazimierz Pułaski, je autorem příspěvku s názvem „Sustainable metrology idea of utilizing RADWAG AVK 1000.5Y vacuum mass comparator for determining mass standards density” (Udržitelná metrologická myšlenka využití vakuového komparátoru hmotnosti RADWAG AVK 1000.5Y pro stanovení hustoty hmotnostních etalonů). Práce se týká použití automatického vakuového komparátoru hmotnosti AVK 1000.5Y firmy RADWAG pro stanovení hustoty etalonů hmotnosti.

 S hrdostí oznamujeme, že spoluautory článku jsou zaměstnanci společnosti RADWAG: Michał Solecki, Sławomir Janas, Piotr Bobrowski a Cezary Tomaszewski.

Referát o AVK 1000.5Y

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.