UMA 4Y F - automatické měření hmotnosti filtrů

Všechny novinky  >

Automatický vážicí systém UMA 4Y F byl navržen pro testování změny hmotnosti filtrů z křemene, skelných vláken, teflonu a teflonu potaženého skelnými vlákny. Zařízení zaručuje přesnost měření 1 μg nebo 0,1 μg. Předložený vážicí systém také umožňuje kondicionování filtru v souladu s požadavky PN-EN 14907 a PN-EN 12341.

Plná automatizace měřicího cyklu díky eliminaci „lidského faktoru“ zaručuje opakovatelnost měření, kterých nelze dosáhnout v manuálních vážicích cyklech. Možnost vzdáleného programování měřicích procesů výrazně zvyšuje efektivitu práce.

Intuitivní software podporovaný počítačovou aplikací RMCS vám umožňuje spravovat čas a plány pro srovnávací testování každého filtru nebo řady filtrů. Souhrnné sestavy a položky zpráv jsou definovány správcem systému.

UMA 4Y F byl navržen tak, aby mohl být uzpůsoben pro všechny laboratorní podmínky bez nutnosti velkých změn. Rozměry zařízení umožňují jeho umístění na antivibrační stůl standardních rozměrů.

Nechte si zasílat novinky. Stačí když sem napíšete Váš email.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.