H315.4N.1500.H2
Nájezdové váhy s nerezovými snímači jsou nejčastěji využívané v masném, rybím, lékárenském, kosmetickém a chemickém průmyslu.
Váhy i indikátor jsou vyrobeny v provedení z nerezové oceli typu OH18N9, krytí konstrukce IP 68, indikátor IP 68 (1h max) / IP 67.
Na objednávku je možné váhu vyrobit se speciálním antikorozním povrchem pro maximální odolnost proti korozi.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 1100×1200 mm |
| Maximální váživost [Max] | 1500 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,5 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel AISI304 |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 67, indikátor: IP 68 (1h max)/69 |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Rozsah táry | -1500 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |
| Indikátor | na kabelu 3 m |