HY10.600.HRP
Váhy série HY10.HRP, jsou profesionální vysokokapacitní váhy. Nekompromisně řeší požadavek na přesné vážení v náročných podmínkách. Díky tomu jsou spolehlivými společníky všude tam, kde přesné a opakovatelné výsledky hrají nejvyšší roli, ať se jedná o výzkum a vývoj, přesné počítání velkého množství drobných částí nebo recepturování a dávkování.
Automatická kalibrace interním závažím, zajišťuje nejvyšší kvalitu práce a opakovatelnost vážení. V porovnání s manuálním procesem kalibrace je automatická kalibrace rychlejší a pohodlnější.
Software terminálu RADWAG zajišťuje bezpečnost dat a jejich archivaci.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 1000×800 mm |
| Maximální váživost [Max] | 600 kg |
| Odečitatelnost [d] | 5 g |
| Napájení | 100÷240 V AC 50÷60 Hz |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | Standard: 2x RS 232, 2x USB, Ethernet, 4 vst / 4 výst; Volitelně: 12× IN, 12× OUT, analog. výstup 4-20mA, 0-10V, Profibus modul (DP SLAVE), PROFINET modul (1xRJ45) |
| Displej | 10,1” barevný displej, kapacitní dotyková obrazovka |
| Pracovní teplota | +10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 66/67, indikátor: IP 68/69 |
| Hmotnost zařízení | 126 kg |
| Hmotnost balení | 160 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 250 g |
| Rozsah táry | -600 kg |
| Opakovatelnost | 7,5 g |
| Linearita | ±15 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Vstupní zatížení | 60 kg |