Indikátor PUE H315
Indikátor je navržen tak, aby mohl být aplikován v široké škále průmyslových vah - od malých stolních vah, přes plošinové, nájezdové, kolejové a paletové váhy až po jateční váhy. Byl vybaven obalem z nerezové oceli se stupněm krytí IP 66 / IP 67 / IP 69. Indikátor nabízí standardně rozhraní RS 232 a USB.
Ergonomie práce a odolnost
PUE H315 má nový design obalu - jeho kompaktnost zvyšuje pohodlí při používání. Další předností je jeho univerzální použití, které vám umožní pracovat jak na stole, tak na stativu (stojanu) s možností nastavení úhlu sklonu. Držák na zeď vám také umožňuje nastavit úhel náklonu při umístění na stěně. Indikátor se navíc vyznačuje vysokým stupněm těsnosti, což se promítá do bezporuchového provozu v obtížných průmyslových podmínkách.
Pracovní režimy a funkce
Indikátor nabízí mnoho pracovních režimů, jako je počítání kusů, kontrola odchylky +/-, procentuální odchylky, součet vážení, zmrazení maximální indikace, nebo vážení zvířat.
Kromě toho umožňuje definování jednoduchých výtisků v souladu s postupy GLP a nabízí také paměť vážení a paměť ALIBI s možností exportu, dále disponuje hodinami reálnémho času a rozsáhlé funkce táry.
Komunikační rozhraní a spolupráce s externími zařízeními
Možnost vybavení měřiče dalšími rozhraními umožňuje jeho přizpůsobení speciálním požadavkům zákazníků, zejména spolupráci se sloupci signálu a externími tlačítky ovládajícími funkce vyvážení (nulování, tárování a tisk) a integraci s jednoduchými automatizačními systémy.
Indikátor navíc umožňuje spolupráci s externími zařízeními, jako je tiskárna účtenek, přídavný displej, počítač nebo USB flash disk.
Volitelné napájení z baterie
Díky použití vnitřní baterie (volitelné příslušenství) může terminál PUE H315 pracovat v podmínkách nestabilního síťového napájení nebo jeho úplné absence.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Komunikační rozhraní | 1x USB, 1x RS232, volitelně 2xRS232, RS485, 4IN/4OUT, analgog. výstup 4-20mA |
| Displej | LCD (podsvícený) |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel |
| Pracovní teplota | -10 - +40 °C |
| Stupeň ochrany | IP 66 / IP 67 / IP 69 |
| Provoz na baterie | volitelně - max 7h |
| Relativní vlhkost prostředí | 10% - 80% RH bez kondeznace |
| Teplota uskladnění zařízení | -10 - +50 °C |
| Klávesnice | membránová tlačítka |
| Max. počet ověřitelných dílků | 6000 e |