Lůžková váha C315.8B.300.C-1
Lůžkové váhy jsou přesné elektronické váhy třídy III, určené k vážení pacientů ležících na lůžku.
Konstrukce nájezdové lůžkové váhy umožňuje její použití bez ohledu na typ lůžka a použité systémy zabrždění. Použití dlouhých vážicích plošin umožňuje měřit hmotnost lůžka kdekoli na váze. Nastavitelná rozteč lyžin (až 2,5 metru) umožňuje použití váhy pro postele všech možných rozměrů.
Váha je vybavena vážicím indikátorem PUE C315 s podsvíceným LCD displejem. Napájení ze sítě, nebo vnitřních akumulátorových baterií umožňuje vážení bez ohledu na vzdálenost od síťové zásuvky.
Při výrobě konstrukce váhy bylo využito nejnovějších technologií a díky tomu váha nabízí:
- lehkou konstrukci
- snadnou manipulaci a přenos
- jednoduché najíždění lůžek na lyžiny
Integrovaná paměť ALIBI zaručuje bezpečnost a automatický záznam měření do paměti a také možnost prohlížení záznamů, jejich kopírování a archivaci.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | Délka lyžin 860 mm |
| Maximální váživost [Max] | 300 kg |
| Odečitatelnost [d] | 100 g |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Pracovní teplota | 0 - +40 °C |
| Provoz na baterie | max. 8 h |
| Rozsah táry | -300 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |