Lyžinová váha nerezová H315.4P2.4000.H1
Lyžinová váha je založena na stabilní a osvědčené konstrukci se čtyřmi tenzometry a je určena pro širší oblast aplikací, než obvyklé paletové váhy. Díky nastavitelnému rozestupu lyžin můžete na váhu umístit libovolně rozměrnou zátěž (transportní boxy, hutnické předměty atd.). Je možné zakoupit další lyžiny (max. 4 lyžiny na jeden indikátor). Zatížení lze umístit na váhu pomocí typického vysokozdvižného vozíku, nebo jeřábu. Váha je vybavena rukojetí, která výrazně usnadňuje přepravu na místo použití.
Paletová váha je vyrobena z nerezové oceli. Má vážicí indikátor série PUE C31H s podsvíceným LCD displejem.
Délka kabelu mezi indikátorem a lyžinami je 3m.
Za příplatek je možné vyrobit váhu v dvourozsahovém provedení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 2 lyžiny po 2 m |
| Maximální váživost [Max] | 4000 kg |
| Odečitatelnost [d] | 2 kg |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz a vnitřní akumulátor |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Nerezová ocel AISI304 |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40°C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce: IP 68, indikátor: IP 68 (1h max)/69 |
| Hmotnost zařízení | 98 kg |
| Provoz na baterie | 45 hod. |
| Rozsah táry | -4000 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Teplota uskladnění zařízení | –10 ÷ +50 °C |