Můstková váha C315.300.C2.K
Můstkové váhy jsou uzpůsobeny pro přímý obchodní styk a pro aplikaci do míst, kde hraje nejdůležitější roli rychlé a přesné stanovení čisté hmotnosti.
Váhy C315 jsou vybaveny měřícím indikátorem PUE C315 s podsvíceným LCD displejem nainstalovaným na:
- sloupku (stativu) se stavitelným držákem indikátoru (ozn. C315.xx.M)
- kabelu (ozn. C315.xx.K)
- můstku váhy (ozn. C315.xx.R)
Konstrukce váhy je vyrobena z lakované oceli (komaxit), vážící miska je z nerezové oceli. Váha smí být napájena adaptérem ze sítě 230V, nebo z nabíjecích baterií (6xAA).
Za příplatek může být váha v dvourozsahovém provedení.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 400×500 mm |
| Maximální váživost [Max] | 300 kg |
| Odečitatelnost [d] | 100 g |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 1x RS 232, WiFi, volitelně druhé RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | III |
| Konstrukce | Lakovaná ocel St3S |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Stupeň ochrany | Konstrukce IP 65, indikátor IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 10,8 kg |
| Rozměry balení | 720×620×210 mm |
| Provoz na baterie | max. 8 hod. |
| Minimální zatížení [Min] | 2 kg |
| Rozsah táry | -300 kg |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Ověřitelný dílek [e] | 100 g |
| Vážicí miska | Nerezová ocel AISI304 |
| Indikátor | umístěn na kabelu |