Přesná váha 5Y.120.PM
Váhy RADWAG série PM - laboratorní přesnost v průmyslových podmínkách
- Možnost vážení předmětů o hmotnosti do 120 kg na velké vážicí misce s vysokou přesností a dobrou opakovatelností
- minimální chyba excentricity v celém rozsahu
- rychlé a stabilní měření (dosažitelné během 1 sekundy)
- stabilita parametrů v čase i po transportu
- rozměry vážicí misky přizpůsobené přesnosti váhy
to je výčet charakteristických znaků vah RADWAG série PM. To vše je výsledkem aplikace inovativního měřicího systému, založeného na vylepšené technologii MONOBLOCK®. Změna konstrukce systému umožňuje pracovat s přesností 0,01 g při váživosti až 20 kg a 0,2 g při váživosti až 120 kg, opakovatelností od 0,01 g a odolností vůči změnám podmínek prostředí.
Váhy PM nabízí také:
- pevnou konstrukci založenou na větším a vyšším monobloku
- vestavěný 4bodový ochranný systém proti přetížení
- stupeň krytí IP 54
- vnitřní adjustaci
- 10palcový dotykový displej
- snadné uvedení do provozu, intuitivní ovládání a ergonomii práce
- soulad s 21 CFR, část 11
- digitální audit váhy DWA (Digital Weighing Auditor)
- vícestupňová metoda ověření uživatele
- ambientní světelné upozornění Ambient Light
- hotspot
- RFID
- textové a hlasové poznámky Live Note
- hlasové příkazy vydávané váze
- historie provedených měření vždy po ruce (Handy Library)
- widgety
Vážení pod váhou
Volitelně (za příplatek) mají váhy možnost vážení břemen pod váhu (tzv. podvěsné vážení). Jedná se o alternativu k vážení předmětů s nestandardními rozměry a tvary, nebo generujícím magnetické pole.
Aplikace
Váhy PM jsou přesnější, rychlejší a univerzálnější, než jejich předchozí verze, proto splňují požadavky na zařízení používaná ve společnostech, zastupujících různá průmyslová odvětví. Dávkování, recepturování a počítání kusů jsou jen některé z mnohých aplikací těchto zařízení. Váhy PM se osvědčí všude tam, kde je využit jejich potenciál v podobě působivé přesnosti a vysoké váživosti.
- funkce ALARM
- grafická incikace ustavení váhy
- programovatelné tolerance ustavení
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 400×500 mm |
| Maximální váživost [Max] | 120 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,2 g |
| Napájení | Adapter: 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x USB-A, USB-C, HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Displej | 10“ (barevný dotykový) |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Hmotnost zařízení | 22 kg |
| Rozměry balení | 710×610×240 mm |
| Hmotnost balení | 24,5 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 20 g |
| Rozsah táry | -120 kg |
| Linearita | ±0,6 g |
| Minimální navážka dle USP | 120 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 12 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Vstupní zatížení | 12 kg |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,06 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,2 g |