Přesná váha PS 3500.R2.M.H
Váhy PS R2.M.H jsou sérií standardních přesných vah, založených na technologii MONOBLOCK®. Inovativní design vah PS R2.M.H se vyznačuje novým, jednobodovým způsobem usazení vážicí misky, který zaručuje velmi dobrou geometrii váhy a minimalizaci chyby excentricity. Labyrintová struktura uložení zajišťuje vysokou odolnost proti vnitřnímu znečištění váhy.
Použití technologie MONOBLOCK® umožňuje vážení předmětů s přesností d = 0,01 g až do hmotnosti 10 kg. Kovová základna zajišťuje stabilitu vážicího systému a vysokou odolnost proti nárazům.
Váha je vybavena novým, čitelným LCD displejem, který umožňuje jasnější prezentaci výsledku vážení. Displej má navíc i textový informační řádek, který umožňuje zobrazení dalších zpráv a informací, například názvu produktu nebo hodnoty táry.
Váha může spolupracovat s počítačem pomocí USB rozhraní, které ale vyžaduje instalaci ovladače (viz záložka Ke stažení).
Váha je vybavena mnoha komunikačními rozhraními, která jsou k dispozici v utěsněném pouzdře, odděleném od váhy. Pouzdro váhy je vyrobeno z plastu, zatímco vážicí miska je z nerezové oceli.
Váha pracuje se systémem E2R Ewidencja.
- 2×RS 232
- USB-A
- USB-B
- WiFi (volitelně)
Váha nabízí 2 tlačítka, umožňující snadný přístup k databázím a funkcím. Navíc je vybavena 4 programovatelnými funkčními klávesami F1 - F4. Funkční tlačítka mohou pro každý pracovní mód provádět jiné funkce, jak např.:
- tisk záhlaví
- úprava táry
- výtisk zápatí
- výběr produktu
Displej má nový dolní řádek textových informací, který umožňuje zobrazovat další zprávy a informace, jako např. název produktu, jméno operátora, nebo hodnotu táry. Skutečnou novinkou jsou piktogramy, signalizující aktuální provozní režim, spojení s počítačem, nabití baterie, servis nebo funkce váhy.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | Ø 170 |
| Maximální váživost [Max] | 3500 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,01 g |
| Napájení | 12 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, volitelně WiFi |
| Displej | podsvícený LCD s textovou linkou |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 250 mA |
| Stupeň ochrany | IP 54 |
| Hmotnost zařízení | 4,8 kg |
| Rozměry balení | 470×380×340 mm |
| Hmotnost balení | 6,3 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,5 g |
| Rozsah táry | -3500 g |
| Linearita | ±0,02 g |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 10 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 1 g |
| Čas stabilizace | 1,5 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 333x206x166 mm |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,01 g |