Přesná váha PS 750.R2.H
Váhy série PS R2.H představují novou kategorii v oblasti přesných vah. Sdílí veškeré možnosti, které poskytuje řada vah .R, ale navíc jsou schopné pracovat ve velice nestandardních podmínkách - velmi prašné prostředí a padající kapky vody - to jekrytí IP 54. Váhy mají výborně čitelný LCD displej, který kromě běžných číslic poskytuje i textové pole pro zápis a čtení názvů produktů nebo paměť tára.
Série vah .R je vybavena piktogramy, které na displeji indikují aktivní pracovní mód, připojení k síti nebo k počítači. Pro zajištění nejpřesnějších výsledků disponují tyto váhy systémem interní automatické kalibrace, reagujícím na změnu teploty i uplynutí časového intervalu. Váhy PS.R2.H jsou nabízeny s vážící miskou ø115mm a mají standardně k dispozici protiprůvanový skleněný rámeček. Nespornou výhodou vah PS R2.H jsou komunikační rozhraní, která jsou oddělená od váhy v samostatném, hermeticky uzavřeném plášti.
Váhy mají nejpoužívanější komunikační rozhraní: 2 x RS 232, USB typ A, USB typ B a volitelně WiFi. Plášť je vyroben z plastu a vážící miska je z nerezové oceli.
Váha pracuje se systémem E2R Ewidencja.
- 2×RS 232
- USB-A
- USB-B
- WiFi (volitelně)
Váha nabízí 2 tlačítka, umožňující snadný přístup k databázím a funkcím. Navíc je vybavena 4 programovatelnými funkčními klávesami F1 - F4. Funkční tlačítka mohou pro každý pracovní mód provádět jiné funkce, jak např.:
- tisk záhlaví
- úprava táry
- výtisk zápatí
- výběr produktu
Displej má nový dolní řádek textových informací, který umožňuje zobrazovat další zprávy a informace, jako např. název produktu, jméno operátora, nebo hodnotu táry. Skutečnou novinkou jsou piktogramy, signalizující aktuální provozní režim, spojení s počítačem, nabití baterie, servis nebo funkce váhy.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | Ø 115 |
| Maximální váživost [Max] | 750 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,001 g |
| Napájení | 12 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, volitelně WiFi |
| Displej | podsvícený LCD s textovou linkou |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 250 mA |
| Stupeň ochrany | IP 54 |
| Hmotnost zařízení | 4,3 kg |
| Rozměry balení | 470×380×340 mm |
| Hmotnost balení | 6,3 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,02 g |
| Rozsah táry | -750 g |
| Linearita | ±0,003 g |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 1 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 0,1 g |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 333x206x166 mm |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,0005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,0015 g |