Přesná váha WLC 6/A2/C/2
Váhy série WLC/C/2 jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná elektrická síť (230V/50Hz). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi/akumulátorem.
Váhy nabízí vážicí misku z nerezové oceli a podsvícený LCD displej zajišťující dobrou čitelnost výsledku a funkci automatické vnitřní kalibrace.
Váhy mají k dispozici komunikační rozhraní: 2×RS232, USB typu A a USB typu B, jež umožňují jednoduchou spolupráci s externími zařízeními, jako např. tiskárna, počítač, flash disk či přídavný displej. Součástí vah jsou také hodiny s aktuálním časem a paměť ALIBI. Za příplatek mohou být váhy opatřeny vstupy a výstupy
(4 IN / 4 OUT).
U vah je za příplatek také možné využít funkci vážení zavěšeného břemene pod váhou. Tato metoda je využívána u předmětů s většími rozměry, nebo u těch, které generují magnetické pole.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 195x195 mm |
| Maximální váživost [Max] | 6 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 g |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Adjustace | interní (automatická) |
| Komunikační rozhraní | 2×RS232, USB-A, USB-B |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +15 - +30 °C |
| Max. spotřeba energie | 0,6 A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 3,6 kg |
| Rozměry balení | 430×270×190 mm |
| Hmotnost balení | 5,6 kg |
| Provoz na baterie | 15 h |
| Minimální zatížení [Min] | 5 g |
| Rozsah táry | -6 kg |
| Opakovatelnost | 0,15 g |
| Linearita | ±0,2 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Rozměry zařízení | 333×206×97 mm |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 g |