Přesná váha WLC 6/F1/K
Váhy série WLC jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná síťová zásuvka (230V). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi a také portem RS 232.
Všechny typy těchto vah jsou dodávány s nerezovou vážicí miskou (konstrukce můstku je z lakované oceli) a podsvíceným LCD displejem, který zaručuje pohodlný a přesný odečet výsledků vážení.
K dispozici je také možnost využití funkce vážení zavěšeného břemene pod váhou. Tato metoda je vhodná pro vážení předmětů nestandartních rozměrů, nebo vyrobených z magnetického materiálu.
Za příplatek mohou být váhy opatřeny druhým komunikačním portem RS232.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 300x300 mm |
| Maximální váživost [Max] | 6 kg |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 g |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Třída přesnosti (OIML) | II |
| Pracovní teplota | +15 - +30 °C |
| Max. spotřeba energie | 0,5 A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 5,2 kg |
| Rozměry balení | 570×390×170 mm |
| Hmotnost balení | 6 kg |
| Provoz na baterie | 10 h (průměrný čas) |
| Minimální zatížení [Min] | 5 g |
| Rozsah táry | -6 kg |
| Opakovatelnost | 0,1 g |
| Linearita | ±0,2 g |
| Čas stabilizace | 3 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 10÷85% RH bez kondenzace |
| Rozměry zařízení | 445×300×70 mm |
| Ověřitelný dílek [e] | 1 g |