Přesná váha WTC 3000
Přesné váhy WTC jsou navrženy pro rychlé a přesné stanovení hmotnosti v laboratorních podmínkách. Mohou být použity v místech bez přístupu k elektrické síti, protože jsou standardně vybaveny interní baterií.
Váhy nabízí vážicí misku z nerezové oceli a podsvícený LCD displej, zajišťující dobrou čitelnost výsledku.
Komunikační rozhraní: RS232, USB typu A, USB typu B umožňují spolupráci s externími zařízeními, jako je tiskárna, počítač, USB flash disk. Váha je také vybavena hodinami reálného času a pamětí vážení ALIBI.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 128×128 mm |
| Maximální váživost [Max] | 3000 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,1 g |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | RS 232, USB-A, USB-B |
| Displej | LCD (podsvícený) |
| Pracovní teplota | +15 - +30 °C |
| Max. spotřeba energie | 0,6 A |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Hmotnost zařízení | 1,3 kg |
| Rozměry balení | 330×230×140 mm |
| Hmotnost balení | 2 kg |
| Provoz na baterie | 15 h |
| Rozsah táry | -3000 g |
| Opakovatelnost | 0,1 g |
| Linearita | ±0,3 g |
| Čas stabilizace | 2 s |
| Rozměry zařízení | 230×160×68 mm |