PS 2100.R1
Váhy série PS.R1 představují nový standard pro přesné váhy. Váhy mají výborně čitelný LCD displej, který kromě běžných číslic poskytuje i textové pole pro zápis a čtení názvů produktů nebo paměť tára. Série vah R je vybavena piktogramy, které na displeji indikují aktivní pracovní mód, připojení k síti, k počítači nebo nabití baterie.
Váhy PS.R1 podobně jako předchozí PS/C mají rozměr vážících misek ve dvou rozměrech: 128×128 mm nebo 195×195 mm. U vah s menší miskou je součástí balení protiprůvanový rámeček misky (za příplatek je možné objednat protipůvanový skleněný kryt misky). Váhy se kalibrují pouze externím závažím.
Váhy PS.R1 mají nejpoužívanější komunikační rozhraní: 2 x RS 232, USB typ A, USB typ B a volitelně WiFi.
Váhy nabízí možnost vážení předmětů mimo vážící komoru - zavěšených na háčku ve spodní části váhy. Váha je též vybavena možností určování hustoty látek za pomocí speciální sady.
(více v prospektu ke stažení níže)
- 2×RS 232
- USB-A
- USB-B
- WiFi (volitelně)
Váha nabízí 2 tlačítka, umožňující snadný přístup k databázím a funkcím. Navíc je vybavena 4 programovatelnými funkčními klávesami F1 - F4. Funkční tlačítka mohou pro každý pracovní mód provádět jiné funkce, jak např.:
- tisk záhlaví
- úprava táry
- výtisk zápatí
- výběr produktu
Displej má nový dolní řádek textových informací, který umožňuje zobrazovat další zprávy a informace, jako např. název produktu, jméno operátora, nebo hodnotu táry. Skutečnou novinkou jsou piktogramy, signalizující aktuální provozní režim, spojení s počítačem, nabití baterie, servis nebo funkce váhy.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 195×195 mm |
| Maximální váživost [Max] | 2100 g |
| Odečitatelnost [d] | 0,01 g |
| Napájení | 12 ÷ 16 V DC |
| Adjustace | externí |
| Komunikační rozhraní | 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, volitelně WiFi |
| Displej | podsvícený LCD s textovou linkou |
| Pracovní teplota | +10° ÷ +40°C |
| Max. spotřeba energie | 250 mA |
| Hmotnost zařízení | 3,6 kg |
| Rozměry balení | 470×380×340 mm |
| Hmotnost balení | 5,1 kg |
| Minimální zatížení [Min] | 0,5 g |
| Rozsah táry | -2100 g |
| Linearita | ±0,02 g |
| Posun teplotní citlivosti | 2×10⁻⁶/°C×Rt |
| Minimální navážka dle USP | 10 g |
| Minimální navážka (U=1%, k=2) | 1 g |
| Čas stabilizace | 1,5 s |
| Relativní vlhkost prostředí | 40% ÷ 80% |
| Rozměry zařízení | 333x206x100 mm |
| Teplota uskladnění zařízení | -20 ÷ +50 °C |
| Opakovatelnost standardní (5% Max) | 0,005 g |
| Opakovatelnost standardní (Max) | 0,01 g |