PUE C31H
Funkce vážicího indikátoru PUE C31H:
nerezové provedení, IP 66/67, napájení z interního SLA akumulátoru, nebo přímo ze sítě 230V.
- vážní jednotky: [g], [kg], [N], [ct], [lb]
- tárování v celém vážním rozsahu
- automatická tára, paměť táry
- počítání kusů o stejné hmotností
- kontrola odchylek (+/-) od referenční hmosnosti
- sumarizace, uzamknutí nejvyšší navážené hmotnosti
- navažování, plnění
- automatický tisk
- možnost připojení externího LCD displeje
a mnohé další...
Indikátoru umožňuje také navrhnout výtisky podle individuálních potřeb zákazníka.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Odečitatelnost [d] | max. počet dílků z převodníku 838 860 ×10 |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 / 60 Hz a interní SLA akumulátor |
| Komunikační rozhraní | RS 232 |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Konstrukce | nerezová ocel |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Stupeň ochrany | IP 68 (1h max)/69 |
| Hmotnost zařízení | 3,5 kg |
| Provoz na baterie | 45 hod (max) |
| Relativní vlhkost prostředí | nekondenzující, 10% ÷ 85% |
| Ověřitelný dílek [e] | max. počet 6000 e |