PUE C32
Obal a displej
Obal je vyroben z odolného plastu ABS. Indikátor je vybaven 5" barevným displejem, zajišťujícím dokonalou čitelnost, a 22-klávesovou membránovou klávesnicí s programovatelnými funkčními klávesami. Správně navržené menu, umožňující přizpůsobení individuálním potřebám obsluhy, je zaměřeno na maximální zjednodušení a intuitivnost použití.
Volitelné napájení baterií
Díky možnosti instalace interní baterie může indikátor PUE C32 pracovat v podmínkách nestabilního síťového napájení, nebo jeho úplné absence.
Komunikační rozhraní
Indikátor je vybaven rozhraními: RS 322, USB-A, USB-B, Ethernet a 4×IN / 4×OUT, které umožňují spolupráci s mnoha externími zařízeními, jako je tiskárna nebo počítač ale také výměnu dat pomocí USB flash disku. Díky vestavěnému modulu WiFi může být indikátor připojen k místní firemní síti bezdrátově.
Správa dat
Informační systém v indikátorech PUE C32 je založen na 7 databázích s následujícím maximálním počtem záznamů:
- Zboží - 15 000
- Uživatelé - 500
- Recepty - 500
- Balení - 500
- Zákazníci - 500
- Etikety - 500
- Univerzální proměnné - 100
Databáze lze importovat a exportovat pomocí externích USB flash disků.
ALIBI paměť
Implementovaná paměť ALIBI se stará o bezpečné uložení naměřených dat a umožňuje uložit až 500 000 záznamů o vážení. Díky tomu je zajištěna kontinuita sběru dat a bezpečnost jejich uchování po dlouhou dobu.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC 1,2 A (volitelně baterie) |
| Komunikační rozhraní | 2×RS232, USB-A, USB-B, Ethernet, 4 IN / 4 OUT (digitální), Wi-Fi® |
| Displej | 5" barený |
| Konstrukce | Plast ABS |
| Pracovní teplota | -10 ÷ +40 °C |
| Stupeň ochrany | IP 43 |
| Provoz na baterie | za příplatek, čas práce max 5 hod. |
| Ověřitelný dílek [e] | max. počet 6000 e |