WPT 30 C2/K/EX
Váhy série WPT EX jsou uzpůsobeny k rychlému a přesnému stanovení hmotnosti v laboratorních i průmyslových podmínkách, v prostředí s nebezpečím výbuchu.
Vážní můstek s indikátorem, nainstalovaný v prostředí s nebezpečím výbuchu, je napájen síťovým adaptérem firmy RADWAG, typ Zri02, chráněným proti jiskření. Adaptér, pracující mimo prostředí s nebezpečím výbuchu, je vybaven diodovým oddělovačem baterií a je připojen k síti 230V. Maximální délka napájecího kabelu, vedoucího z adaptéru do indikátoru, je 20m.
Váhy WPT EX jsou uzpůsobeny pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu, zóna 1 a 2, v prostředí s výskytem nebezpečného plynu skupiny IIB a vyhovují teplotní třídě T1, T2, T3 a T4.
Vážní můstky, o rozměru 300x300mm a 400x500mm, jsou vyráběny z nerezové oceli stejně, jako i měřící indikátory, vybavené podsvíceným LCD displejem. Indikátory, spojené s můstkem pomocí kabelu, mohou být nainstalovány na vodorovnou podložku, nebo na zeď.
(více v prospektu ke stažení níže)
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry vážicí misky | 400×500 mm |
| Maximální váživost [Max] | 30 kg |
| Odečitatelnost [d] | 10 g |
| Napájení | 230V nebo 120V AC - napájecí adaptér ZRi02 - II (2) G [Ex ib] IIC |
| Adjustace | externí |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Minimální zatížení [Min] | 200 g |
| Rozsah táry | -30 kg |